Sulmoi KZAZ në Dibër, kapet duke kaluar doganën nënkryetari i PD

Nënkryetari i PD së Dibrës, Korab Muça është arrestuar nga policia pasi ishte shpallur në kërkim për incidentin me KZAZ në Peshkopi, para zgjedhjeve. Muça u ndalua në doganën e Bllatës.

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.