“Si shkoi kjo punë kështu, për çdo hall tani jemi në dorë të Ramës”

Nga Klodian TOMORRI

Kjo punë vajti kështu tani:

Ke ndonjë hall ekzekutiv do vesh në dorë të Ramës.

Ke ndonje hall në Bashki do vesh në dorë të Ramës.

Ke ndonje hall nëpër gjykata do vesh në dorë të Ramës.

Ke ndonjë hall me Prokurorinë do vesh në dorë të Ramës.

Do të bëhesh akademik do vesh në dorë të Ramës.

Ke ndonjë hall në Bankën e Shqipërisë do vesh në dorë të Ramës.

Ke ndonjë hall në Kontrollin e Shtetit, shumë shpejt do vesh në dorë të Ramës.

Ke ndonjë hall tek Avokati i Popullit, shumë shpejt do vesh në dorë të Ramës.

Ky duhet bërë shok tani se s’ka zgjidhje tjetër kjo punë

Gazeta SHQIP

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.