Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Shqipëria në epokën e super-stadiumeve, ja ku do ndërtohet ky impiant (VIDEO+FOTO)

Shqipëria në epokën e super-stadiumeve, ja ku do ndërtohet

Apolonia do të bëhet me stadium të ri. Një gjë e tillë u konfirmua edhe presidenti i Federatës shqiptare, Armand Duka, që disa kohë më parë ishte i pranishëm në qytetin e Fierit.

Stadiumi “Loni Papuçiu” do të rindërtohet dhe do të jetë stadiumi i radhës që pritet të ndryshojë pas, Elbasanit, Shkodrës, Tiranës dhe Kukësit që është programuar.

Kryetari i Bashkisë Fier, Armando Subashi, ka prezantuar edhe projektin e ri të stadiumit dhe pamjet sesi do të duket. Tashmë ngelet vetëm për t’u parë dhe duke pritur nisjen e punimeve.

[gallery ids="786099,786098,786097"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore