Monika Kryemadhi shmang takimin me bashkëshortin. Ja kush shkoi në takim me Metën (FOTO)

Pas takimit me kreun e PD-së Lulzim Basha, presidenti Meta ka pritur në zyrë numrin 2 të LSI-së Petrit Vasilin, me të cilin do të diskutojë lidhur me krizën politike në vend, dhe qëndrimin që do të mbajë opozita të dielën e zgjedhjeve njëpartiake.

Duket se kryetarja e LSI-së ka shmangur takimin me presidentin, duke ia deleguar detyrimin e takimit me Metën, Vasilit.


©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/
LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.