Miliarderja më seksi në botë ngre temperaturat, me tanga nga krevati tregon…(FOTO)

Ajo është e famshme për format bombastike që nuk druhet t’i ekspozojë sa herë të mundet në rrjetet sociale dhe si femra më e re në moshë që arriti të bëhej miliardere falë punës së saj.

Dhe Kylie Jenner mori edhe një herë vëmendjen në rrjete sociale me një pozë nga shtëpia e saj, ku shihet e shtrirë në dhomën e ditës.


Kylie ka ekspozuar tangat  ngjyrë jeshile në foton me shpinën e kthyer dhe në komente ka marrë shumë komplimente për linjat e saj të trupit.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/
LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.