“Mëngjes kriminal në Shkodër”/Shpërthen zv/kryeministri: Molotana, mblidhi plehrat, mjaft i lëshove rrugëve!

Zëvendës kryeministri Erion Braçe ka ironizuar kryebashkiaken e Shkodrës, të cilën e kemi parë shumë aktive politikisht ditët e fundit.

Përmes një statusi në Facebook, Braçe i bën thirrje Ademit që të mbledhë plehrat, ndërkohë që shprehet se 30 qershori do t’i japë fund kësaj gjendjeje, dhe njerëzit do t’i rikthehen punës.

“Molotana apo Boltana: Mblidhi plehrat! Boll i lëshove rrugëve! Mengjesi banal e kriminal ne Shkoder! 30 qershor jepi fund ti! Voto të rikthehet puna!”, shkruan Braçe në rrjetin social

Comments are closed.