Ish-bashkëshortja e futbollistit shqiptar shijon beqarinë duke u zhveshur (FOTO)

Ish-bashkëshortja e futbollistit shqiptar, që luan me Zvicrën, Blerim Xhemajli ka marrë edhe një herë vëmendjen e mediave rozë. Bëhet fjalë për Erjona Sulejmanin.

Në fillim ajo njihej si bashkëshortja e një futbollisti kryesor në kombëtaren e Zvicrës. Fama e saj u rrit shumë kur ajo deklaroi se futbollistët nuk janë të mirë në shtrat.

Pas kësaj ajo u nda nga Blerim Xhemajli dhe po vazhdon të shijojë jetën si një beqareshë dhe është mjaft aktive në rrjetet sociale teksa sjell imazhe dhe video të ndryshme.

Së fundi, modelja po qëndron për pushime në plazhet fantastike spanjolle të Ibizas teksa po sjell edhe fotografi në llogarinë personale në Instagram.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.