Çfarë po gatuan opozita? Pas takimit me Metën, Basha bën lëvizjen e radhës

Pas takimit me presidentin Ilir Meta, që zgjati vetëm 20 minuta, kryetari i PD, Lulzim Basha, duket se e ka të ngjeshur ditën.

Zyrën e tij pritet të shkojë aleati nga PDIU-ja, Shpëtim Idrizi, e fill pas tij, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi. Takimi me Kryemadhin është parashikuar në orën 12:30 minuta.


SHBA-BE i dhanë një goditje të fortë opozitës pasi rikonfirmuan se zgjedhjet do të mbahen më 30 qershor.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/
LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.