Bombastike, modelja nga qyteti i Escobarit do t’ju lërë me gojë hapur (Fotot)

Kolumbia, përveç për gjëra tjera, njihet edhe për femra bombastike.

E tillë është edhe Manuela Hernandez, e cila aktualisht jeton në Shtetet e Bashkuara.

Modelja superseksi, nga qyteti kolumbian i Medejinit, është zhvendosur në Amerikë në moshën 11-vjeçare.


Popullariteti i saj po rritet dita-ditës, teksa modelja po shkon drejt 100 mijë ndjekësve në Instagram.

Admiruesit e saj, në rrjetin social, në internet, ajo i qeras rregullisht me fotografi fort joshëse.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/
LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.