Superseksi, ja pse meshkujt çmenden pas modeles së Dan Bilzerianit (FOTO)

Modelja amerikane Ana Cheri, është një prej femrave më të pëlqyera në botë.  Ajo ndiqet aktualisht nga më shumë se 12 milionë njerëz në Instagram.

Bukuroshja zeshkane realizon rregullisht fotografi marramendëse, të cilat i publikon në llogarinë e saj në rrjetin social.

Fotografitë e modeles po pëlqehen shumë, teksa ajo po reklamon trupin e saj mahnitës, e në veçanti të pasmet dhe gjoksin.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.