Rike Roçi e djeg në Ibiza, kapet duke u argëtuar me DJ e famshëm (Fotot)

Ish-banorja e “Big Brother”, Rike Roçi është një ndër personazhet më të komentuara në media e cila ndonëse aventurën e  saj në reality shown e njohur e përfundoi vite më parë vazhdon ende të jetë aktive në intervista të ndryshme.

Së fundi, Rike ka udhëtuar drejt Ibizës në Spanjë ku dhe ka takuar një nga këngëtarët e saj të preferuar, J Balvin i cili është i njohur në të gjithë botën dhe këngët e tij janë kthyer në hite.

Rike ka publikuar disa video ku shihet në një nga koncertet e këngëtarit dhe siç shihet ajo ndodhet shumë pranë tij duke shijuar në maksimum performancat e paharrueshme. Në një moment J Balvin madje i ka tërhequr vëmendjen Rike dhe është afruar pranë saj në mënyrë që ajo të bëj një video më të qartë.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.