“Puna e mendjes është si by…”/Pas aksidentit në autostradë, revoltohet gazetarja

Moderatorja Dajana Shabani është vendosur ditët e fundit në qendër të vëmendjes mediatike për lidhjen e saj të re me boksierin kosovar Kamer Maloku, si dhe për aksidentin që pësoi bashkë me vajzën e saj në autostradën Tiranë-Durrës.

Por me ç’kuptohet, Dajanës nuk i kanë pëlqyer lajmet që kanë qarkulluar në rrjet. “Kur nuk ma di historinë, mos hap gojë, se puna e mendjes është si byça; e ke ose nuk e ke”, – ka shkruar Dajana në profilin e saj në “Insta Story” krahas një thënieje të filozofit kinez Lao Tzu.©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.