Një eksploruese seksi si e dashura e CR7 (FOTO)

Georgina Rodriguez po i shijon në maksimum pushimet me familjen në rivierën franceze, dhe këtë e ka vërtetuar me postimet e njëpasnjëshme në Instagram.

Partnerja e Cristiano Ronaldos ka publikuar një foto tjetër tepër të nxehtë mbi një motor uji në Monako.


“Duke eksploruar”, shkruan bukuroshja 25-vjeçare në postim.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/
LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.