Një eksploruese seksi si e dashura e CR7 (FOTO)

Georgina Rodriguez po i shijon në maksimum pushimet me familjen në rivierën franceze, dhe këtë e ka vërtetuar me postimet e njëpasnjëshme në Instagram.

Partnerja e Cristiano Ronaldos ka publikuar një foto tjetër tepër të nxehtë mbi një motor uji në Monako.

“Duke eksploruar”, shkruan bukuroshja 25-vjeçare në postim.

Comments are closed.