Një bombë e vërtetë/Vajza më seksi e motit i vë flakën rrjetit

Vajza më seksi në botë e moti ka publikuar një foto, ku shfaqet tepër provokuese e veshur me bikini!

28 vjeçarja, Yanet Garcia ka “ngritur” temperaturat me foton e shpërndarë në rrjetin social “Instagram”, për 10.6 milionë ndjekësit e saj.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.