Modelja shqiptare me forma bombastike ka një këshillë për të gjithë (FOTO)

Angela Martini ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, ku duket mjaft joshëse.

E veshur me një fustan dhe një bluzë të shkurtër, modelja dukej shumë seksi teksa dilnin në pah linjat perfekte.


“Jeta është e shkurtër. Thyeni rregullat”, ka shkruar ajo mbi këtë imazh, ku pranoi shumë komente nga ana e ndjekësve. Angela Martini është e martuar me miliarderin rumun, Dragos Savulescun.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/
LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.