Modelja që çmendi “Champions”, provokon e zhveshur në shtrat nga Ballkani (FOTO)

Kinsey Wolanski u bë e njohur në finalen e Ligës së Kampionëve, kur hyri në fushë teksa po zhvillohej ndeshja Tottenham-Liverpool.

Atij momenti ajo ia pa hajrin, pasi arriti të marrë një numër të madh ndjekësish në Instagram.


Kinsey është bërë akoma më aktive në këtë rrjet social dhe sapo ka provokuar me disa imazhe nga krevati.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/
LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.