Michelle Obama i shkruan letër këngëtares shqiptare, ja mesazhi i veçantë (Fotot)

Michelle Obama i ka dërguar një letër këngëtares së njohur shqiptare, Bebe Rexha.

Këngëtarja e ka publikuar letrën në Instastory dhe siç mund ta shohim bëhet fjalë për “2019 College Singing Day”, që është pjesë e një fushate të cilën Obama e filloi në vitin 2014 si përpjekje për të inkujaruar studentët për të ndjekur arsimin e lartë.


Michelle ia shkroi letrën këngëtares shqiptare pasi performoi duke e falënderuar për përkrahjen që i dha këtij eventi dhe duke i uruar më të mirat.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/
LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.