Merr fund aventura e Lionel Messit nga Irani, në shtrat me 23 femra duke u shtirur si ylli i Barcelonës

Djaloshi iranian, i quajtur Reza Parastesh, i cili u bë i famshëm në rrjetet sociale për shkak të ngjashmërisë me futbollistin e Barcelonës, Lionel Messi ka shfrytëzuar identitetin e rremë për t’u takuar me femra dhe për të kryer marrëdhënie me plot 23 prej tyre.

E gjithë historia kjo filloi dy vjet më parë kur babai i tij i propozoi që të merrte një fanellë të Mesit dhe të pozonte me të. Fotografia u bë shpejtë virale si “Mesi i rremë”.Pas famës së tij, iraniani leu flokët dhe mjekrën ngjashëm si Mesi, duke u bërë identik si ai.

Tashmë loja ka mbaruar, teksa Reza është denoncuar në autoritetet përkatëse të shtetit iranian.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.