Mbretëresha e bukurisë harron të bëjë make up, një zhgënjim dramatik (Fotot)

Kylie Jenner mbretëresha e bukurisë, u pa të martën pa asnjë make-up … dhe asnjë filtër.

21-vjeçarja kishte një pamje të çuditshme, ndërsa kaloi në Beverly Hills të martën.


Ajo mbante syze dhe shkoi pa grim ndërsa dilte dentisti.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/
LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.