Ledina Çelo s’i dëgjon këshillat e burrit, del e zhveshur në oborr (FOTO)

Kohë më parë ajo bëri bujë me daljen e saj pa të brendshme me një fustan rrjete për të prezantuar festivalin në RTSH ndërsa pohoi në “Xing me Ermalin” që burri i kishte thënë që e teprove, pak por ajo i ka thyer përsëri rregullat.

Ledina Çelo është një nga femrat më tërheqëse të showbiz-it shqiptar dhe mbetet në super formë, pavarësisht viteve.

E shtrirë në një shezlong, e zhveshur ajo ka nxjerr në pah të pasmet e saj, teksa merr rreze dielli në oborrin e shtëpisë.

Comments are closed.