Kim Kardashian ekspozon format bombastike në rrugët e Nju Jorkut (FOTO)

Kim Kardashian shkëlqente në rrugët e New Jorkut  e veshur me një fustan të zi, shumë të shkurtër e të ngjitur pas trupit.

38-vjeçarja, yll i reality show ekspozoi format bombastike teksa shëtiste bashkë me shoqen e saj Jonathan Cheban.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/
LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.