Festë e çmendur beqarie me 16 çika, moderatorja e njohur arratiset në Mykonos (Foto)

Kate Wright për pak ditë do të martohet me një nga futbollistët më të famshëm në Britaninë e Madhe, ish-yllin e Manchester United, Rio Ferdinand.

Ish-ylli 28 vjeçare i serialeve britanike ka zgjedhur që festën e beqarisë ta zhvillojë në Mykonos të Greqisë, ku është arratisur me gjashtëmbëdhjetë mikeshat e saj më të mira.

Dhe për tu siguruar që i fejuari i saj, Rio Ferdinand të mos lihej jashtë festës, Kate kishte fytyrën e tij të stampuar në valixhen e saj.

Por, duket se Kate po i gëzohet tej masë këtyre ditëve të beqarisë në Mykonos, ku ndër të tjera është zhveshur për disa foto tepër seksi me bikini.

Comments are closed.