Zhvishet Elvana Gjata, i mahnit të gjithë (FOTO)

Elvana Gjata është kthye sërish në qendër të vëmendjes dhe këtë herë për zgjedhjen e saj të guximshme për t’u shfaqur në klipin e ri. Super sensuale dhe mjaft transparente.

Elvana ka pozuar me një fustan mahnitës që i tregon format perfekte dhe një aksesor në kokë.Që nga veshja kuptohet se Elvana do vijë me një këngë ritmike. Këngëtarja është duke xhiruar klipin në Stamboll.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.