Kryemadhi nxjerr sekretin, për herë të parë tregon “armën” e saj më të fortë

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka thënë se arma më e fortë e saj në politikë është sinqeriteti, ndërsa ka shtuar se beson shumë në Zot.

“Për shkak të gjuhës së drunjtë të liderëve të LSI, që të mos flas se mos bëj gabime, nuk kanë treguar të vërtetën asnjëherë.


Në këto 8 vite njerëzit që iu janë prishur interesi kanë baltosur LSI-në. Kemi bërë edhe ne faje, gabime sigurisht, por është si ai njeriu që ha bukë e pretendon të mos bëjë thërrime”, tha Kryemadhi.

“Arma ime më e fortë është sinqeriteti. Kjo më ka mbajtur mua ajo që jam, ndryshe nuk do kisha rezistuar dot”, vijoi ajo.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/
LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.