“Ka punuar doktori për…” – Nusja e Berishës në Mikonos, fansat e “masakrojnë” (Video)

Blogerja Armina Mevlani është shënjestruar sërish për jetën luksoze që bën. Partnerja e djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha ka publikuar së fundmi në rrjetin social “Instagram” një video nga ishulli i Mykonos, Greqi.

Filmat e vjetër grekë”, ka shkruar ajo krahas videos, duke marrë shtysë jo vetëm nga vendi në të cilin ndodhet por edhe nga veshja e saj, por pavarësisht se duket në superformë ndjekësit nuk i kanë kursyer komentet.

 

View this post on Instagram

 

Old Greek Movies

A post shared by Armina Mevlani (@armina_mevlani) on


Ka punuar doktor Berisha që të ikësh në vende të shtrenjta për pushime”, komenton një person, i cili është përballur me përgjigjen pikante të Arminës: “Në fakt me shoqërinë time kam udhëtuar që 17 vjeç. Komente pa kuptim”.

“Që 16 vjeç jam edhe unë në rrugëtime, por jo në rrugëtime si ju zonjush e nderuar, jo në Scorpio dhe Mykono. Vetëm për të hyrë brenda duhet të kesh një xhep plot. Se këtej jetojmë edhe ne, i kemi parë shumë vite më përpara…pastaj, për ty normal që pa kuptim janë komentet”, ka shkruar një tjetër ndjekës.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/
LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.