“Jam 100% natyrale”/ Bikinit mezi mbajnë gjoksin, 24-vjeçarja bën namin (FOTO)

Anastasiya Kvitko është nga ato modele, e cilat nuk heziton t’i vërë në pah linjat shpërthyese,

Modelja ruse ka zgjedhur që me gjoksin e saj të provokojë ndjekësit në Instagram. Në fotografinë e publikuar ajo shihet me bikini që mezi mbanin gjoksin e 24 vjeçares.Në rrjetin social Instagram ajo ka 10 milionë ndjekës, të cilët shpesh herë e krahasojnë me yllin televiziv Kim Kardashian.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.