Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Një nuse super seksi, Kejvina Kthella i jep fund 'beqarisë' (Fotot)

Kejvina Kthella është kthyer në një ndër personazhet më të komentuar në media. Ajo është shumë e ndjekur dhe aktive në rrjetet sociale ku vazhdimisht publikon foto dhe video që tërheqin vëmendjen e fansave.

Në një foto ajo shihet e veshur me disa rroba banjo të bardha, pranë së cilës ka shkruar: “Në fustanin tim të nusërisë”, duke nënkuptuar kështu që kur të martohet nuk do të jetë aspak një nuse e zakonshme.

[gallery ids="783767,783768,783769,783770,783771,783772,783773,783774,783775"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore