“Ndihmë”/ Në mes të ditës, dy burra fusin me forcë një grua në makinë (Video)

Mëngjesin e sotëm në lagjen “Pajazit Islami” në Fushë-Kosovë, dy burra kanë futur me dhunë një grua në makinë. Në videon e publikuar nga “Insajderi”, shihet gruaja teksa ndërhyn gjatë konfliktit verbal mes dy burrave.

Ndërsa të dy i vërsulen gruas, njëri prej tyre ia vendos dorën në gojë dhe të dy bashkë e fusin atë me forcë në makinë. Ajo dëgjohet duke kërkuar ndihmë, ndërkaq që tërhiqet drejt me forcë drejt automjetit.


Ajo dëgjohet duke kërkuar ndihmë, ndërkaq që tërhiqet drejt me forcë drejt veturës.

 

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/
LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.