Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Mbajeni zemrën fort, Oriola Marashi i vë “flakën” Jugut (Foto)

Ajo është një prej modeleve më seksi në Shqipëri, e me sfilatën e fundit ku veshi bikinit e Guess në Como të Italisë, fama preku nivelin ndërkombëtar.

Po flasim për Oriola Marashin, zeshkanen seksi që me postimet e saj nga Jugu i Shqipërisë ka "thyer" shumë zemra dhe po tërheq vëmendjen e të gjithëve.

Pas pasarelave intensive, bukuroshja shqiptare ka marrë pak kohë për të pushuar, por me fotot mjaft provokuese s?po i lë të tjerët të relaksohen pasi linjat e saj të adhurueshme të ndezin imagjinatën.

[gallery ids="784000,784002,784004,784005,784006,784007,784008,784009,784010,784011,784012,784013,784014,784015,784003,784001"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore