Haradinaj nuk heq dorë nga zakoni, ja merr këngës në mes të …(VIDEO)

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, është takuar sot me Harry Bajraktarin, i cili i sipas tij ka hapur dyert për Kosovën në politikën e lartë amerikane.

Kreu i Qeverisë me këtë rast tha se Harry Bajraktari ka bërë aq shumë për të drejtën shqiptare, për lirinë dhe pavarësinë e Kosovës dhe për fuqizimin e miqësisë ndërmjet shqiptarëve dhe amerikanëve, që e rëndit atë ndër njerëzit më meritorë të atdheut tonë.

“Çdoherë kënaqësi ta vizitoj mikun tim, shqiptarin e jashtëzakonshëm që i ka hapur dyert për Kosovën në politikën e lartë amerikane”, shkruan Haradinaj në Facebook.

Kryeministri Haradinaj gjatë këtij takim ka treguar edhe një herë që nuk ka hequr dorë nga këndimi.

Ai përsëri, në disa video të cilat i ka publikuar reperi Klepto shihet duke kënduar këngën e tij të preferuar, ‘Ani moj Kosovë’.

Kryeministri këndon

Kryeministri këndon

Publiée par Kosova ime sur Dimanche 23 juin 2019

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.