Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Përdhunoi 3-vjeçaren, ekzekutohet nga ushtria me kallash në mes të qytetit (Foto)

Jemeni nuk bën pjesë tek vendet me ligje liberale kur bëhet fjalë për ndëshkimin e krimeve jme përmbajtje seksuale.

Kohë më parë ata ekzekutuan një 41-vjeçar, i gjetur fajtor për përdhunimin dhe më pas vrasjen e një vajze 3-vjeçare.

Muhammad al-Maghrabi u mor nga ushtarët dhe u dërgua në qendër të kryeqytetit Sanaa.

Aty, ushtarët e shtrinë përtokë ashtu të prangosur siç ishte dhe më pas e ekzekutuan me një breshëri kallashnikovi në sy të turmës së qytetarëve, të cilët kanë filmuar dhe fotografuar të gjithë ngjarjen.

[gallery ids="782860,782859,782856,782858,782857,782853,782855,782854"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore