Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

“Po ta mbajti dil”, Grida Duma tregon si u kërcënua Bardh Spahia

Nga Shkodra, ku ndodhet për të mbështetur Bardh Spahinë, ish-deputetja e PD Grida Duma deklaroi se ish-deputeti u kërcënua live në televizor.

"Po ta mbajti dil, iu tha Bardh Spahisë", u shpreh Duma, ndërsa theksoi se kjo është fytyra e këtij shteti.

"Ajo që duhet të jetë e qartë për sa kohë gjithçka është legjitime, bashkia administron asetet e veta nuk është protestë. Kryeministri që e la vendin pa Gjykatë Kushtetuese të mbajë kosto.

Sot bashkitë janë në përgjegjësi të plotë për të mbrojtur asetet e tyre. Shqipëria nuk është kuti kartoni dhe murin e ka shembur nga ky qytet.

Protesta e djeshme një nga gjërat e mrekullueshme që ndodhi, nuk ishte pjesë e kurthit të maxhorancës. Në këtë vend bëhen ligjet dhe jo letrat", tha Duma.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore