Majlinda Kelmendi poshtëroi rusen në mes të Bjellorusisë, ambasadorja tallet me Putinin

Ambasadorja e Kosovës në Itali, Alma Lama, në një postim në Facebook e ka shprehur gëzimin e fitores së Majlinda Kelmendit në xhudo, e cila mposhti xhudistin ruse Natalia Kuziutina  në finale për ta fituar medaljen e artë”.

Ambasadorja Lama në postimin e saj shkruan: “Putini i dëshpëruar”.

“Congratulations Majlinda Kelmendi! Kosova mund Rusine! Putini deshperuar”, ka shkruar Lama


©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/
LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.