Çmendet rrjeti, Melania refuzon të puthë Trump (Foto+Video)

Sjelljet e Melania ndaj presidentit Trump kanë tërhequr gjithnjë vëmendjen e publikut. Çifti me veprimet e tyre kanë lënë të kuptohet se diçka nuk shkon dhe videot kanë bërë xhiron e rrjetit, ashtu siç ka ndodhur edhe sot.

Në shpalljen e kandidaturës për presidencën e 2020-s, Melania pasi prezantoi bashkëshortin, u afrua drejt tij, por iu shmang një puthjeje në buzë.


Trump u afrua drejt saj dhe me këtë rast do shihnim një puthje në buzë nga çifti, por të dy ndaluan për një sekondë e më pas Melania e puthi bashkëshortin në faqe. Melania u shfaq shumë elegante e veshur me të verdha.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/
LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.