Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

‘Lufta’ në KZAZ/ Polici bashkiak humb ndjenjat nga gazi lotsjellës në Kukës (VIDEO)

‘Lufta’ në KZAZ/ Polici bashkiak humb ndjenjat nga gazi

Në KZAZ e Kukësit situata ka qenë nga më të tensionuarat në vend, pasi përplasjet kanë vijuar për disa orë, ku janë djegur goma e janë tërhequr me kamion dyert e ambienteve kur ruheshin materialet zgjedhore.

Policia e Shtetit i është përgjigjur me gaz lotsjellës mbështetësve të opozitës dhe Policisë Bashkiake.

Si pasojë e sasisë së madhe të gazit një polic bashkiak ka humbur ndjenjat, por është ndihmuar për marrë veten nga qytetarët e pranishëm në incidentin para KZAZ-së.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore