VIDEO tronditëse/ Çfarë po i ndodh Merkelit, dridhet për disa minuta teksa dëgjon himnin kombëtar

Kancelaren gjermane, Angela Merkel e kanë kapur dridhjet teksa po këndohej himni kombëtar në pritjen për presidentin ukrainas, Zelenski në Berlin. Kancelarja i shpjegoi dridhjet e forta se dehidratim.

Teksa po këndoheshin himnet e dy vendeve, kancelarja u dridh në mënyrë të frikshme për disa minuta. 10 minuta pas ceremonisë, kancelarja doli në konferencën për mediat, shkruan SHQIP. Merkel u tha gazetarëve se kishte pirë tre gota ujë dhe se ndihej më mirë.Comments are closed.