Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

VIDEO tronditëse/ Çfarë po i ndodh Merkelit, dridhet për disa minuta teksa dëgjon himnin kombëtar

Kancelaren gjermane, Angela Merkel e kanë kapur dridhjet teksa po këndohej himni kombëtar në pritjen për presidentin ukrainas, Zelenski në Berlin. Kancelarja i shpjegoi dridhjet e forta se dehidratim.

Teksa po këndoheshin himnet e dy vendeve, kancelarja u dridh në mënyrë të frikshme për disa minuta. 10 minuta pas ceremonisë, kancelarja doli në konferencën për mediat, shkruan SHQIP. Merkel u tha gazetarëve se kishte pirë tre gota ujë dhe se ndihej më mirë.

https://www.youtube.com/watch?v=jEJdBbZ_avA

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore