Rama i përgjigjet dhëmbë për dhëmbë Metës: Mos u shqetëso për vizat, s’ka shanse të kthehen. Do dështosh me turp!

Kreu i qeverise Edi Rama në një postim ne Twitter i është drejtuar presidentit Ilir Meta duke i thënë që të mos shqetësohesh për rikthimin e vizave, që sipas tij nuk do të ndodhë, por te shqetesohet per “për vizën i ka vënë figurës së kreut të shtetit”

“Ilir Meta mos shqetësohet për rikthimin e vizave (vizat nuk ka asnjë shans të rikthehen) po të shqetësohet për vizën i ka vënë figurës së kreut të shtetit,duke u bërë pjesë e frontit politik kundër zgjedhjeve dhe kundër drejtësisë!Ky front kundër Shqipërisë do dështojë. Me turp!”, ka shkruar Rama.

 

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.