Modelja trondit 25 milionë fansat, shfaqet me këmbë të hapura dhe i tregon të gjitha (Fotot)

Chrissy Teigen habiti fansat e saj me një postim të sajin në rrjetin social “Instagram”, ku shfaqet në një foto me këmbë të hapura. Bashkangjitur postimit ajo shkruan:

“Kur kam qenë e re make-up ka qenë vetëm për fytyrën por tanimë ndonjëherë i bëj make-up edhe trupit”.

Modelja 33 vjeçare, habiti 24.5 milionë ndjekësat e saj me këtë foto, ku shfaqet me këmbë të hapura, e veshur vetëm me peshqir duke mos lënë vend për imagjinatën.

Comments are closed.