“Më pengonte”/ “Bisha” britanike zvogëlon gjoksin, ja si duket (FOTO)

Holly Haganm ka zvogëluar gjoksin, pasi masa e madhe ishte kthyer një shqetësim serioz për të. Ylli ka treguar se është më e lumtur se kurrë, pasi tashmë ajo mund të bëjë gjithçka pa u penguar.

Ajo ka postuar një foto me bikini rozë në Instagram, ku sërish dukej mahnitëse. Në krah të yllit ishte i dashuri i saj, Jacob Blyth.


©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/
LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.