“Baby-pink”, Taylor harbon kalimtarët teksa bën shooping (Foto)

E veshur kokë e këmbë me rozë, dhe gjoksin pa sutjena në plan të parë, Taylor Mega i ka çmendur të gjithë kalimtarët, teksa bënte pazar.

Modelja simpatike kishte zgjedhur një veshje që s’kishe si ta anashkaloje, teksa në Milano, mini-fustani e tregonte tepër joshëse.

Vetë modelja nuk dukej e shqetësuar nga sytë që binin mbi gjoksin dhe të pasmet e saj, teksa gjithçka ia kishte lënë rastësisë, duke ecur e qetë.


Nga rrobat  në qese Balenciaga, deri te çorapet Gucci, ndërsa vetëm atletet Taylor i kishte Puma të bardha.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/
LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.