A ka bërë video pornografike? Modelja që doli zhveshur në fushë tregon gjithçka (Foto)

Kinsey Wolanski, u bë e famshme gjatë “Champions League”, ku doli gjysmë e zhveshur në fushë. Ajo ka hedhur poshtë çdo koment se ka marrë pjesë në video pornografike. Kinsey, 22 vjeç, u bë sensacion brenda natës kur u fut në fushë gjatë ndeshjes futbollistike Liverpool-Tottenham.

Videot e Kinsey gjysmë e zhveshur në Madrid, ishin promovuar në faqen pornografike “Vitaly Uncensored”.


Kinsey këmbëngul se ajo kurrë nuk ka marrë pjesë në këtë industri, duke u dhënë fund thashethemeve në Internet.

“Pas disa artikujsh të pasaktë në internet, unë do ta sqaroj këtë: Kurrë nuk kam modeluar lakuriq. Unë definitivisht nuk kam bërë pornografi. Ajo tha se ka në plan të ndërtojë një ‘perandori’ të pronave

“Unë jam një agjente e pasurive të paluajtshme dhe investitore. Qëllimi im afatgjatë është që të ruaj gjithçka që bëj dhe ta kthej atë në pasuri të patundshme”, shtoi modelja. Kinsey aktualisht po shijon një festë me të dashurin Vitaly në Marok.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/
LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.