Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Zhvillim i papritur në LSI, mbledhje urgjente e Kryesisë

Lëvizja socialiste për Integrim ka njoftuar një mbledhje urgjente të Kryesisë së saj. Nuk dihen pikat e diskutimeve, por bëhet e ditur se përgjimet e "BILD" mund të jenë një nga diskutimet e anëtarëve të Kryesisë.

Zhvillimet pas bërjes publike të përgjimeve, por edhe protesta e së premtes janë temat më të nxehta të diskutimeve politike në radhët e LSI dhe PD.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore