Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

VIDEO/ Në 2019 vlonjatët duan ujë dhe rrugë, i “shkulin” derën Dritan Lelit

VIDEO/ Në 2019 vlonjatët duan ujë dhe rrugë, i

Kjo javë ka nisur tepër e tensionuar në hyrje të Bashkisë së Vlorës, ku banorët e Cergovinës kanë shkuar sërish për të protestuar, të revoltuar nga mosmbajtja e premtimeve prej kryebashkiakut Dritan Leli.

Edhe në 2019 ata kërkojnë rrugë dhe ujë, një premtim që u është bërë që nga viti 1991.

Tepër të revoltuar ata kanë sulmuar edhe derën kryesore të Bashkisë së Vlorës në tentativë për ta shkulur, ndërsa ka ndërhyrë policia.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore