Plotësisht nudo në pishinë, ylli televiziv i vë flakën rrjetit

Ylli i reality show, Maura Higgins i ka lënë të gjithë me gojë hapur pas publikimit të disa fotove kur shihet plotësisht nudo brenda një pishine.

28-vjeçarja shihte teksa pozon bashkë me 2 vajza të tjera e zhveshur në pishinën e një resorti në republikë çeke.

Një bionde, një brune një kuqë”, shkruan 28-vjeçarja në krah të fotos.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.