Përgjimi 15/ Thellohet skandali, ja si shet vota Basha për 50 mijë lek (VIDEO)

Në audiopërgjimin numër 15, të publikuar sot nga BILD, protagonist është edhe biznesmeni Bekim Krashi, i cili më parë ishte kapur mat me ministrin e Infrastrukturës Damian Gjiknuri në bisedë për blerjen e votave.

Në këtë rast, Krashi merr në telefon një person, i cili thotë se në familjen e Halit Bashës ka 3 vota, por që do të blihen me lekë.

Biseda endet midis shifrave 30, 40 dhe 50 mijë lekë, ndërsa në fund Krashi premton se do t’i japë “naigjë”.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.