I grisen pantallonat teksa kërcente ‘twerk’, Cardi B i nxjerr të gjitha në shesh (FOTO)

Cardi B është një nga reperet më të komentuara të momentit më tepë për sjelljen kontroverse dhe format bombastike.

Reperja pësoi një incident me veshjen e saj gjatë performancës në Arts And Music Festival në Tennessee, teksa iu gris kostumi në momentin kur po bënte twerk.Të parët që e kuptuan këtë incident ishin punonjësit në skenë te cilët lajmëruan menjëherë reperen, së cilës iu desh të linte skenën për t’u ndërruar menjëherë.

Ky incident vjen pasi Cardi B u shfaq për herë të parë në skenë, pak pasi anuloi koncertet nga problemet shëndetësore që kishte pasur me operacionet plastike.


Comments are closed.