I grisen pantallonat teksa kërcente ‘twerk’, Cardi B i nxjerr të gjitha në shesh (FOTO)

Cardi B është një nga reperet më të komentuara të momentit më tepë për sjelljen kontroverse dhe format bombastike.

Reperja pësoi një incident me veshjen e saj gjatë performancës në Arts And Music Festival në Tennessee, teksa iu gris kostumi në momentin kur po bënte twerk.

Të parët që e kuptuan këtë incident ishin punonjësit në skenë te cilët lajmëruan menjëherë reperen, së cilës iu desh të linte skenën për t’u ndërruar menjëherë.

Ky incident vjen pasi Cardi B u shfaq për herë të parë në skenë, pak pasi anuloi koncertet nga problemet shëndetësore që kishte pasur me operacionet plastike.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.