Bleona Qerreti një bombë e vërtetë, “tërbon” fansat mbi… (Foto)

Këngëtarja e njohur, Bleona Qereti ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetet sociale. Ndonëse prej kohësh ajo nuk ka lancuar ndonjë projekt të ri muzikor, paraqitjet e saj të ndryshme për fansat e saj nuk mungojnë.

Edhe kësaj radhe ajo ka nxjerrë në pah linjat e trupore, teksa ishte veshur me të zeza dhe në majë të një makine.

Bleona shquhet për fizikun dhe bukurinë e saj natyrale dhe jo rastësisht vlerësohet si njëra ndër femrat më të bukura shqiptare.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.