FOTOLAJM/ Divjakë, ne të dy dhe “Njeriu Online”!

Java që lamë pas për kryeministrin Edi Rama ishte tepër e ngjeshur me takime elektorale dhe u përqendrua në dy qarqe, Fier dhe Korçë.

Kryeministri e nisi javën pikërisht në Divjakë, ku e priti si “flamurtar” me rastin e Ditëlindjes së 28-të të PS, Erion Braçe, i cili u bëri thirrje si Rama shqiptarëve që në 30 qershor të zhysin në harresë politikanët e 30 viteve të shkuara.

Dhe si për fund jave, Braçe ka zgjedhur të mbyllë 7 ditë të lodhshme, me intensitet pune të papërshkrueshëm duke ndarë më ndjekësit e tij në Instagram një foto ku shihet i “rraskapitur” si ai dhe Rama.


Përkrah Braçe ka një vogëlushe, ndërsa shkruan sipër fotos: Foto e Javës/ Divjakë, ne të dy dhe “Njeriu Online”!

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/
LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.