Bie nga 16 m lartësi, i ngulet hekuri 51 cm në prapanicë (Pamje të rënda)

Një punëtor në sektorin e ndërtimit ka përjetuar një tmerr të vërtetë, teksa ra nga 16 metër lartësi dhe u ngul mbi një shufër hekuri 20 inç, e cila iu ngul tej për tej në prapanicën e tij.

Imazhet e tmerrshme tregojnë dëmtimet që ka marrë ai. Ai mund të shihet i ngulur në hekurin e skelës aty pranë, ndërsa shërbimi i emergjencës punon me kujdes rreth tij.

Për fat të mirë për kolegët e tij vepruan shpejt dhe ai u dërgua në spital ku këto fotografi u shkrepën.

Skaneri me rreze tregon se ai e ka shufrën e hekurit prej 20 inç brenda trupit të tij.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.