Pep Guardiola nuk i reziston dot komentatores shqiptare të futbollit (Foto)

Komentatorja kosovare e futbollit, e njohur si e para femër në trevat shqiptare që komenton sfidat e sportit më të ndjekur në botë, ka arritur të takojë trajnerin e Manchester City, Pep Guardiola.

Qeqa Krelani, e cila i bën stadiumet “të dridhen” jo vetëm me zërin por edhe me format e saj seksi duket se e ka lënë pa fjalë Pep, i cili nuk ia ka shqitur sytë për asnjë çast.

“Mbasi nuk po muj me dal ne foto me Batatinen, bile kom dal me Guardiolen 😜Tash kam cka me tregu. Njeriu qe ka me shume mend ne koke sesa floke quhet Guardiole. E di qe je gezu shume kur m’ke taku, sepse prej atij momenti nuk e din cka eshte humbja ne Premier Lige 😜 (pak shaka) Congratulations Pep 🏆⚽️ Rekordmen”, shkruan Qeqa.


©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/
LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.